Sportovní marketing v Česku
SBL
:
1
31. 1. 2013
ČSOB Inspirace

Sportovní marketing v Česku

Jak se dělá sportovní marketing v Česku? Čtyři zástupci klubů ze čtyř různých sportů s odlišnými rozpočty nabízejí náhled do sportovního marketingu v Česku z různých úhlů.
TémaŘečníciProgramLokalita

Téma

Sportovní marketing v Česku má určitá uskalí. Proč se neplní stadiony do posledního místa, když v zahraničí vypadá sportovní marketing funkčně? Podceňuje a podhodnocuje se u nás sportovní marketing? Pohybuje se v něm málo, nebo naopak přespříliš mnoho odborníků? Nakolik ovlivňují úroveň sportovního marketingu nekvalitní partnerství?

Moderuje

Tomáš Janča

Tomáš Janča
Tomáš Janča

Řečníci

Jiří Sládek
Jiří Sládek

Jiří Sládek

manažer komunikace a marketingu MS v nohejbalu

Jiří Sládek řídil komunikaci a marketing historicky prvního světového šampionátu v nohejbalu v České republice. O čtyři roky později měl na stejném turnaji funkci hlavního koordinátora a v minulosti pracoval také jako generální sekretář Evropské nohejbalové asociace.

Michal Krček
Michal Krček

Michal Krček

předseda TJ Kovo Praha

Michal Krček je bývalým předsedou a trenérem hokejbalistů TJ Kovo Praha. V klubu TJ Kovo mu zůstala funkce člena výkonného výboru.

David Dinda
David Dinda

David Dinda

obchodní a marketingový ředitel Piráti Chomutov

David Dinda působil u Pirátů Chomutov na pozici obchodního a marketingového ředitele. Z ní se posunul do funkce výkonného ředitele. Po třinácti letech strávených v klubu se začal věnovat politice.

Tomáš Křivda
Tomáš Křivda

Tomáš Křivda

marketingový ředitel AC Sparta Praha

Za slavný Real Madrid žádný z českých fotbalistů ještě nehrál, ale Tomáš Křivda se může pochlubit tím, že v královském klubu absolvoval stáž. V pražské Spartě začínal jako asistent marketingového oddělení, které posléze převzal.

Program

17:30
Otevření sálu

18:00
Úvod a představení hostů

18:20
Panelová diskuze

19:00
Přestávka

19:15
Panelová diskuze a otázky publika

20:00
Konec

Pro účastníky je připraveno občerstvení.

K dispozici je wifi hotspot.

Lokalita

ČSOB Inspirace
Jungmannovo náměstí 767 – Praha 1