OLYMPIJSKÝ AKTIVAČNÍ MARKETING
SBL
:
15
28. 3. 2018
Braunův dům Karlovo nám. 671/24 Praha 1

OLYMPIJSKÝ AKTIVAČNÍ MARKETING

Jaké byly Hry z pohledu partnerské společnosti, olympijského výboru a zástupce sportovců?
TémaŘečníciProgramVstupenky

Téma

Olympijské hry jsou největší sportovní událostí, která má významný společenský přesah. Hosty eventu Olympijský aktivační marketingbudou zástupce partnerů olympijského výboru, zastupce ČOV a zástupce sportovců.

Moderuje

David Sobišek

David Sobišek
David Sobišek

Řečníci

Petr Hercík
Petr Hercík

Petr Hercík

výkonný ředitel Sport Invest

Petr Hercík je výkonný ředitel firmy SPORT INVEST Marketing, kde zodpovídá za fungování jednotlivých oddělení a aktivit společnosti. Zároveň má osobně na starost kompletní agendu kolem Martiny Sáblíkové, Markéty Slukové/Barbory Hermannové, získávání nových spoluprací a je accountem několika stávajících obchodních klientů.

Jan Exner
Jan Exner

Jan Exner

právník Český olympijský výbor

Jan Exner je právník Českého olympijského výboru. Do jeho agendy spadají veškeré právní záležitosti týkající se Českého olympijského výboru, včetně těch plynoucích z ochrany olympijských symbolik a nejrůznějších forem propagace v souvislosti s olympijskými hrami. Nad rámec práva ve sportu se Jan Exner věnuje i právu Evropské unie.

Zuzana Kadlečková
Zuzana Kadlečková

Zuzana Kadlečková

social media manager Coca-Cola

Zuzana Kadlečková je manažerkou sociálních médií pro Českou republiku ve společnosti Coca-Cola. Je součástí mezinárodního digitálního týmu, ve kterém se podílí na přípravě globálních konceptů a jejich implementace na český trh. Předtím byla pro značku Coca-Cola dva roky zodpovědná za eventy a postupně převzala řízení kompletní brand experience místní pobočky Coca-Cola Hellenic.

Program

17:30   Zapíšeme vás a nabídneme občerstvení

18:00   Jdeme na to. Prostor dáme i vašim otázkám

20:00   Přesun do blízké restaurace na neformální networking

Vstupenky

Běžná cena
Cena pro studenty
Na místě