MARKETING SPORTOVCŮ
SBL
:
3
27. 3. 2013
ČSOB Inspirace Jungmannovo náměstí 767 – Praha 1

MARKETING SPORTOVCŮ

Jak sportovci sami zasahují do marketingu a jak se o jejich aktivity starají specialisté? Jaké mezi sebou mají vztahy sportovci a sponzoři?
TémaŘečníciProgramVstupenky

Téma

Sportovci jsou celebrity a svým vystupováním na veřejnosti si vytvářejí vlastní image. Formovat ji jim pomáhají jejich sponzoři, kteří akvizicí známého sportovce získávají důležitý komunikační nástroj. Jak se značky o sportovce starají?

Moderuje

Tomáš Janča

Tomáš Janča
Tomáš Janča

Řečníci

Aleš Valenta
Aleš Valenta

Aleš Valenta

olympijský vítěz v akrobatické lyžování ze Salt Lake City 2002

Jako první člověk na světě skočil na lyžích trojité salto s pěti vruty, za které si z olympijských her v Salt Lake City odvezl zlatou medaili. Po ukončení kariéry se Aleš Valenta vydal na moderátorskou dráhu a také ve Štítech vybudoval tréninkový komplex pro akrobatické lyžování, snowboarding a další sporty.

Vavřinec Hradilek
Vavřinec Hradilek

Vavřinec Hradilek

stříbrný olympijský medailista ve vodním slalomu z Londýna 2012

Vavřinec Hradilek je profesionální vodní slalomář. Na olympijských hrách v Londýně si na kajaku dojel pro stříbrnou medaili. Kromě toho, že vodu sjíždí, provozuje v Praze na Vltavě bar.

Jakub Ouvín
Jakub Ouvín

Jakub Ouvín

freerider na horském kole

Jakub Ouvín, přezdívaný Buba, už na střední škole založil tým freeriderů. Vedle sjíždění svahů a překonávání překážek na horském kole se věnuje také moderování.

Eva Šťastná
Eva Šťastná

Eva Šťastná

marketingová manažerka sportovců Sport Invest Marketing

Eva Šťastná od příchodu do společnosti Sport Invest vystřídala před mateřskou dovolenou řadu pozic – od provozní e-shopu, přes asistentku produkce sportovních akcí až po manažerku individuálních profesionálních sportovců.

Šimon Čapek
Šimon Čapek

Šimon Čapek

marketingový manažer Red Bull

Šimon Čapek je dlouholetou tváří marketingového oddělení společnosti Red Bull. Sedm a půl roku vedl marketing firmy v Česku a na Slovensku, poté mu byl svěřen asijský trh.

Program

17:30 Otevření sálu
18:00 Úvod a představení hostů
18:20 Panelová diskuze
19:00 Přestávka
19:15 Panelová diskuze a otázky publika
20:00 Konec
Pro účastníky je připraveno občerstvení.K dispozici je wifi hotspot.

Vstupenky

Běžná cena
Cena pro studenty
Na místě