Esport v Česku
SBL
:
18
12. 11. 2019
Kino 35, Praha

Esport v Česku

Jak vypadá a kam směřuje česká esportová scéna?
TémaŘečníciProgramVstupenky

Téma

V programu SportBiz LIVE 18 tentokrát nakoukneme do zákulisí marketingu a komunikace esportu. Dozvíte se, jak se pracuje s profi gamery a streamery, jaký přínos může esport akce mít pro partnery a nebo co všechno obnáší organizace esport on-line či off-line turnaje.

 

Výzkumná agentura Ipsos si pro vás navíc připravila zajímavou prezentaci (na základě vlastního výzkumu) o tom, jak česká společnost vnímá esport a hraní počítačových her.

 

Partneři akce jsou: 2ScoreGrunexIpsos

Moderuje

Zdeněk Novotný

Zdeněk Novotný
Zdeněk Novotný

Řečníci

Pavel Janega
Pavel Janega

Pavel Janega

Brand Manager Czech News Center

Bývalý novinář, který se v mediálním prostředí pohybuje přes jedenáct let. Dříve pracoval jako redaktor v deníku Sport a iSport.cz, v současné době působí na marketingovém poli na pozici brand managera Czech News Center, pod jehož správu patří tituly a projekty deníku Sport, včetně eSports akcí iSport Cup a iSport LIGA.

Martin Liberský
Martin Liberský

Martin Liberský

Ředitel Agentura Grunex

Zakladatel a ředitel herní agentury Grunex, která přes 10 let poskytuje lokální služby v oblasti herního marketingu, PR a v poslední době zejména v oblasti full-service eSport projektů. Grunex zároveň vlastní a provozuje největší lokální síť médií zaměřených na počítačové a konzolové hráče (herní pořad Re-Play na Prima COOL, šest herních webových stránek, vlastní eSport turnajová online platforma a množství herních stránek a skupin na soc. sítích). Agentura Grunex organizuje mimo jiné i CZC.cz iSport FIFA ligu nebo Datart e:Ligu (oficiální virtuální fotbalovou ligu od LFA).

Jan The Johny Hradil
Jan The Johny Hradil

Jan The Johny Hradil

Profesionální hráč FIFY AC Sparta Praha Esports

Profesionální hráč FIFY reprezentující AC Sparta Praha Esports. Zároveň je studentem Vyšší odborné školy publicistiky, livestreamerem, či tvůrcem videí na YouTube. Aktivně hraje fotbal za Union Vršovice a věnuje se dalším sportovním zálibám.

Daniel Hajný
Daniel Hajný

Daniel Hajný

Obchodní a marketingový ředitel Ligová fotbalová asociace

Daniel Hajný zastřešuje oblast marketingu a obchodu v rámci profesionálního fotbalu v České republice, tedy současně FORTUNA:LIGY, FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY i esportové soutěže DATART e:LIGA. Je vášnivým fanouškem Manchesteru United.

Program

17:30 - Zapíšeme vás a nabídneme občerstvení

18:00 - Jdeme na to. Prostor dáme i vašim otázkám

20:00 - Přesun do blízké restaurace na neformální networking

Vstupenky

Běžná cena
Cena pro studenty
Na místě