Otevřít menu Zavřít menu

Nominace do Sport Alive Awards končí 15. září

S prvním ročníkem sportovně-byznysové konference Sport Alive zároveň vzniká tradice pravidelného každoročního vyhlašování nejlepších projektů v českém sportu – Sport Alive Awards.

Smyslem Sport Alive Awards je ocenit a medializovat nejlepší počiny napříč různými kategoriemi, které byly alespoň zčásti realizovány v uplynulé sportovní sezóně.

Přihlašovat projekty je možné až do 15. září prostřednictvím přihlašovacího formuláře, který je spolu s podrobným nominačním průvodcem a dalšími informacemi k dispozici na této adrese.

Sport Alive Awards nemyslí jen na velké projekty, svou vlastní kategorii mají projekty s nízkým rozpočtem, aby se o ocenění mohly ucházet i menší sportovní subjekty s omezenými rozpočty. Často totiž právě menší kluby a svazy s minimálními prostředky dokážou udělat velké věci. Svou kategorii mají také města a kraje, kteří jsou významnou součástí českého sportovního prostředí.

Oceňované kategorie:

• Nejlepší partnerská aktivace
• Nejlepší sportovní obsah
• Nejlepší sportovní inovace
• Nejlepší fanouškovský zážitek
• Nejlepší sportovní projekt s nízkým rozpočtem
• Nejlepší sportovní projekt města či kraje

O pořadí v jednotlivých kategoriích rozhodne na základě veřejných nominací svým hlasováním Advisory board konference Sport Alive sestávající z odborníků českého, ale i slovenského sportu. Vyhlášení těch nejlepších přihlášených projektů se pak uskuteční jako vyvrcholení programu konference Sport Alive dne 4. října 2022 v prostorách O2 universum.

„Dobrá práce má být oceněna. V českém sportu je řada úspěšných projektů, malých či velkých. Díky Sport Alive Awards se o nich mohou dozvědět ostatní z oboru, a to jak ze strany sportovních organizací, tak z oblasti médií a agentur. Takové zviditelnění pochopitelně pomůže přilákat i potencionální partnery,“ dodává Tomáš Janča, zakladatel projektu Sport Alive.

O Sport Alive

Nová sportovně-byznysová konference, která si klade za cíl ukazovat cesty k budování, prezentaci, měření a prodeji českého sportu za účelem zvýší jeho nezávislosti na veřejných financích.

Sekundárním cílem konference Sport Alive je každoročně propojovat svět sportu, svět reklamně-mediální a veřejný sektor, protože efektivní spojení těchto tří stran může zvýšit dlouhodobou udržitelnost českého sportu a ve finále i jeho úspěchy.

Kontakt pro média

Tomáš Janča
Sport Alive
Zakladatel
+420 774 201 636
tomas.janca@sportalive.cz
www.sportalive.cz

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.