Otevřít menu Zavřít menu

Konference Sport Alive již letos v říjnu!

Letos na podzim se v Praze uskuteční první ročník sportovně-byznysové vzdělávací konference Sport Alive. Jejím cílem je propojit, edukovat a inspirovat český sport. Hlavní důraz bude kladen na zvýšení soběstačnosti českého sportu, a to prostřednictvím programu orientovaného na konkrétní příklady a návody na to, jak měřit, prezentovat a prodávat sport.

Akce se uskuteční letos 4. října v konferenčních prostorách O2 universum. Podle pořadatelů citelně chybí v českém prostředí akce, která by dala dohromady lidi ze sportu, komerčních značek podporujících sport, zástupců agenturního světa, médií, státní správy a všech, které zajímá marketingově-obchodní rozhraní domácího sportu.

„Dlouhodobě nás trápí image českého sportu. Díky naší znalosti sportu ale vidíme, že jak tu v Česku, tak i na Slovensku, působí ve sportu spousta úspěšných lidí, kteří dnes a denně realizují vynikající projekty, které posouvají český spot a o kterých je třeba mluvit. Platforma Sport Alive chce každoročně dát chybějící hlas právě těmto aktivitám a zároveň je představit zadavatelům a agenturám. Zároveň chceme naučit sport mluvit jazykem světa reklamně-mediálního a naopak pomoci lidem z reklamních a mediálních agentur pochopit sport a zorientovat se v jeho nabídce,“ říká Tomáš Janča, zakladatel projektu Sport Alive.

Program konference Sport Alive se bude odehrávat paralelně ve 2 sálech. Na akci vystoupí kolem 30 speakerů a více než polovinu z nich již pořadatelé představili. Objevují se mezi nimi zástupci úspěšných sportovních organizací a značek jako např. Ondřej Novotný (Oktagon MMA), Jiří Welsch (ex-NBA a Česká basketbalová federace), agenturního světa Petr Lešek (RAUL – promotér závodů Jizerská 50, Primátorky, Běhej lesy) a Tomáš Klečka (Concept One), byznysový svět sportovních podporovatelů například zastupují Ladislav Báča (T-Mobile) a Tomáš Doležal (Mastercard). Jednání probíhají také s vybranými zahraničními speakery.

„Pokud chceme český sport posouvat dopředu, je naprosto nezbytné vytvářet podobné platformy pro sdílení svých znalostí a zkušeností. Nejsme v pozici, kde bychom si mohli dovolit o těchto věcech nediskutovat a neučit se jeden od druhého,“ komentuje svou účast basketbalová legenda Jiří Welsch, který po své úspěšné hráčské kariéře nyní pomáhá rozvíjet český basketbal.

Nastavení konference odpovídá i dvojice generálních partnerů akce. „Livesport i Tipsport jsou úspěšné české firmy s velmi výraznou stopou v českém sportu. Jsme velmi rádi, že je naše vize zaujala a že chtějí pomáhat českému sportu se postavit na vlastní nohy,“ dodává Janča.

Program Sport Alive bude vrcholit vyhlášením nových cen Sport Alive Awards. Jejich cílem je ocenit ty nejlepší projekty a kampaně v českém sportu. V prvním ročníku budou vyhlášeny čtyři kategorie mířící do různých pater českého sportu. Další informace k těmto cenám zveřejní pořadatelé během června.
Vstupenky na konference si lze koupit prostřednictvím webu www.sportalive.cz. Pro prvních 100 účastníků připravili pořadatelé speciální early bird cenu 3990 Kč. Standardní cena je 4990 Kč.

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

konferenceMarketingsport

SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.