Otevřít menu Zavřít menu

Footballmania hledá stážistu

Chceš se podílet na fungování jednoho z nejvýznamnějších subjektů v oblasti sportovního merchandisingu? Společnost Footballmania hledá stážistu, který se cítí být ve sportu jako doma. Pozice je určená zejména pro vysokoškolské studenty, kteří hledají praxi, jsou hladoví po zkušenostech a informacích.

Místo výkonu práce: Praha

Rozsah spolupráce: dle dohody

 

Náplň práce:

Budeš mít jedinečnou možnost být součástí kolektivu zabývající se sportovním merchandisingem. Tvá náplň práce bude zahrnovat celou řadu činností přes vymýšlení produktů, návrhu designů, kalkulací, objednávek, komunikace s dodavateli, zajištění výroby až po naskladnění a umístění na e-shop či prodejnu. Důležitou součástí je také marketing, bez kterého to prostě nejde. Nevyhneš se ani přípravě široké škály analýz a vyhledávání nových kontaktů.

 

Subjekty, které zastupujeme:

  • AC Sparta Praha, a.s.
  • KOMETA GROUP, a.s.
  • FC SLOVÁCKO, a.s.
  • Česká fotbalová reprezentace

 

Co od tebe očekáváme:

Vše potřebné tě naučíme, od toho přeci stáž je. Nicméně pokud budeš mít základy práce s kancelářskými programy, grafickým editorem, znalosti sociálních sítí či online marketingu, o to více budeme moci rozvíjet tvé další dovednosti. Neobejdeš se zde bez obecného přehledu o sportovním prostředí, bez zodpovědnosti, svědomitosti a pečlivosti. Proaktivní přístup, komunikativnost a dobrá nálada jsou pak základem tvého úspěchu.

 

Co Ti nabízíme:

Zajímavou práci v prostředí a kolektivu, jehož devízou je právě sport. Spoustu nových zkušeností a dovedností. A případně také možnost, že se staneš členem našeho kolektivu nejen jako stážista.

 

Odměna:

Každá dobře odvedená práce si zaslouží odměnu. Výše bude záležet na tvých časových možnostech, znalostech a dovednostech.

 

Nástup:
Ozvi se nám a domluvíme se dle tvých možností a našich kapacit tohoto programu.

 

V případě, že Tě tato pozice zaujala, zašli prosím svůj strukturovaný životopis či odkaz na LinkedIn účet a případné další odkazy k tvým zkušenostem a referencím na e-mail: doubrava@footballmania.cz, a to nejpozději do 30.06.2021. Do předmětu uveďte název pozice: Stážista.

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

jobsNabídka práceStáž

podobné články

Hledáme zkušeného projekťáka do 2Score!

Footballmania posiluje! Chceš se stát součástí jejího týmu?

Nastartuj svou kariéru ve sportovním marketingu! Hledáme...

Hledáme stážistu, kterého baví esport


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.