Otevřít menu Zavřít menu

Footballmania hledá stážistu

Chceš se podílet na fungování jednoho z nejvýznamnějších subjektů v oblasti sportovního merchandisingu? Společnost Footballmania hledá stážistu, který se cítí být ve sportu jako doma. Pozice je určená zejména pro vysokoškolské studenty, kteří hledají praxi, jsou hladoví po zkušenostech a informacích.

Místo výkonu práce: Praha

Rozsah spolupráce: dle dohody

 

Náplň práce:

Budeš mít jedinečnou možnost být součástí kolektivu zabývající se sportovním merchandisingem. Tvá náplň práce bude zahrnovat celou řadu činností přes vymýšlení produktů, návrhu designů, kalkulací, objednávek, komunikace s dodavateli, zajištění výroby až po naskladnění a umístění na e-shop či prodejnu. Důležitou součástí je také marketing, bez kterého to prostě nejde. Nevyhneš se ani přípravě široké škály analýz a vyhledávání nových kontaktů.

 

Subjekty, které zastupujeme:

  • AC Sparta Praha, a.s.
  • KOMETA GROUP, a.s.
  • FC SLOVÁCKO, a.s.
  • Česká fotbalová reprezentace

 

Co od tebe očekáváme:

Vše potřebné tě naučíme, od toho přeci stáž je. Nicméně pokud budeš mít základy práce s kancelářskými programy, grafickým editorem, znalosti sociálních sítí či online marketingu, o to více budeme moci rozvíjet tvé další dovednosti. Neobejdeš se zde bez obecného přehledu o sportovním prostředí, bez zodpovědnosti, svědomitosti a pečlivosti. Proaktivní přístup, komunikativnost a dobrá nálada jsou pak základem tvého úspěchu.

 

Co Ti nabízíme:

Zajímavou práci v prostředí a kolektivu, jehož devízou je právě sport. Spoustu nových zkušeností a dovedností. A případně také možnost, že se staneš členem našeho kolektivu nejen jako stážista.

 

Odměna:

Každá dobře odvedená práce si zaslouží odměnu. Výše bude záležet na tvých časových možnostech, znalostech a dovednostech.

 

Nástup:
Ozvi se nám a domluvíme se dle tvých možností a našich kapacit tohoto programu.

 

V případě, že Tě tato pozice zaujala, zašli prosím svůj strukturovaný životopis či odkaz na LinkedIn účet a případné další odkazy k tvým zkušenostem a referencím na
e-mail: doubrava@footballmania.cz, a to nejpozději do 09.05.2021. Do předmětu uveďte název pozice: Stážista.

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

jobsNabídka práceStáž

podobné články

Hledáme stážistu, kterého baví esport

Footballmania hledá stážistu

Nabídka práce v 2Score: Digital performance manager

2Score hledá Graphic Designera


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.