Otevřít menu Zavřít menu

Sportovní dokumenty podruhé: To nej z Amazon Prime Video

V minulém článku jsme si představili zajímavé sportovní dokumenty, které můžete najít na Netflixu, tentokrát se podíváme na ty, které si můžete pustit na Amazon Prime Video. Na své si přijdou fanoušci amerického fotbalu i anglické Premier League.

All or Nothing (1. série 2016 až 5. série 2020)
Na Amazon TV najdete pět sérií po osmi epizodách, které se od roku 2016 do současnosti věnují během celé sezony NFL vždy jednomu konkrétnímu týmu. První série je zaměřena na Arizona Cardinals, další na Los Angeles Rams, Dallas Cowboys, Carolina Panthers a Philadelphia Eagles.

All or Nothing: Manchester City (2018)
Povinnost pro všechny fanoušky anglického fotbalu a hlavně týmu Manchester City. V osmi epizodách se podíváme do zákulisí sezony 2017/2018, ve které Citizens získali titul v Premier League se ziskem rekordních 100 bodů, rekordními 106 vstřelenými góly a ovládli i ligový pohár Carabao Cup. Potěší Ben Kingsley, který diváky v roli vypravěče provází celou sérií.
Hodnocení na CSFD.cz: 89 %, hodnocení na IMDb.com: 8,2

All or Nothing: Tottenham Hostpur (2020)
Další série All or Nothing se v devíti epizodách věnuje londýnskému Tottenhamu v sezoně 2019/2020, která byla nejen pro Hotspur v mnoha ohledech složitá. Tým měnil v jejím průběhu kouče, když Mauricia Pochettina nahradil charismatický José Mourinho, navíc byla Premier League přerušená kvůli koronaviru. Role vypravěče se tentokrát ujal anglický herec Tom Hardy.
Hodnocení na CSFD.cz: 90 %, hodnocení na IMDb.com: 8,2

All Or Nothing: New Zealand All Blacks (2018)
Ragbyový tým Nového Zélandu je jedním z nejslavnějších sportovních celků planety a právě na něj se zaměřuje šestidílná série z roku 2018. Tvůrci sledovali hráče i trenéry All Blacks v průběhu roku 2017 a šlo o vůbec první filmaře, kterým bylo dovoleno se s kamerami podívat do zákulisí týmu. Sérií provází Taika Waititi, oscarový novozélandský režisér a scénárista.
Hodnocení na IMDb.com: 8,2

All or Nothing: Brazil National Team (2020)
Jak brazilská fotbalová reprezentace dokráčela k vítězství na domácím fotbalovém mistrovství Jižní Ameriky v roce 2019? To přiblíží pětidílná série, ve které se podíváme do šatny, na tréninky i na zápasy kanárků, kteří byli před Copa America pod tlakem brazilských fotbalových fanoušků.
Hodnocení na IMDb.com: 7,3

SHARE
SHARE

Napsal
Tereza Velikovská

Vystudovala žurnalistiku a mediální studia na Univerzitě Karlově. Sport si zamilovala, když v 10 letech sledovala Nagano, od té doby už bylo její směřování jasné. Pracovala v hokejovém klubu, sportovní redakci i pro sportovní marketingovou agenturu, aktuálně spravuje sociální sítě sportovní televize. Aktivně se věnovala florbalu, trénovala kickbox, zahraje si badminton a v posledních letech ji chytly Bungee Workout nebo Aero jóga. Je nadšenou fanynkou bojových sportů.


Nejčtenější

Tagy

All BlacksNFLPremier League

podobné články

13 sportovních virálních videí, která prostě musíte vidět


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.