Otevřít menu Zavřít menu

Footballmania hledá stážistu

(Uzavřeno) Chceš se podílet na fungování jednoho z nejvýznamnějších subjektů v oblasti sportovního merchandisingu? Společnost Footballmania hledá stážistu, který se cítí být ve sportu jako doma. Pozice je určená zejména pro vysokoškolské studenty, kteří hledají praxi, jsou hladoví po zkušenostech a informacích.

Místo výkonu práce: Praha, Brno

Rozsah spolupráce: dle domluvy

 

Náplň práce:

Dostaneš příležitost poznat každý krok v rámci sportovního merchandisingu. Od vymýšlení produktů, návrhů designu, kalkulací, objednávky, zajištění výroby, až po naskladnění, umístění na eshop či prodejnu a marketing.

 

Co od tebe očekáváme:

Potřebné tě naučíme, od toho přeci stáž je. Ale pokud budeš mít základy práce s kancelářskými programy, grafickým editorem, znát sociální sítě či online marketing, o to více budeme moci rozvíjet tvé další dovednosti. Určitě je potřebný obecný přehled o sportovním prostředí a žádná práce se neobejde bez zodpovědnosti, svědomitosti a pečlivosti. Proaktivní přístup, komunikativnost a dobrá nálada jsou pak základem každé úspěšné stáže.

 

Co vám nabízíme:

Zajímavou práci v prostředí, které žije sportem. Spoustu nových zkušeností a dovedností. A možnost, že se staneš členem našeho kolektivu nejen jako stážista.

 

Odměna:

Každá dobře odvedená práce si zaslouží odměnu. Výše bude záležet na tvých časových možnostech a schopnostech.

 

Nástup:
Ozvi se nám a domluvíme se dle tvých možností a našich kapacit stážového programu.

 

V případě, že vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis či odkaz na LinkedIn účet a případné další odkazy k vašim zkušenostem a referencím na e-mail: casta@footballmania.cz, a to nejpozději do konce roku 2019. Do předmětu uveďte název pozice: Stažista.

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

jobs

podobné články

Hledáme zkušeného projekťáka do 2Score!

Footballmania posiluje! Chceš se stát součástí jejího týmu?

Nastartuj svou kariéru ve sportovním marketingu! Hledáme...

Footballmania hledá stážistu


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.