Otevřít menu Zavřít menu

Footballmania hledá stážistu

(Uzavřeno) Chceš se podílet na fungování jednoho z nejvýznamnějších subjektů v oblasti sportovního merchandisingu? Společnost Footballmania hledá stážistu, který se cítí být ve sportu jako doma. Pozice je určená zejména pro vysokoškolské studenty, kteří hledají praxi, jsou hladoví po zkušenostech a informacích.

Místo výkonu práce: Praha, Brno

Rozsah spolupráce: dle domluvy

 

Náplň práce:

Dostaneš příležitost poznat každý krok v rámci sportovního merchandisingu. Od vymýšlení produktů, návrhů designu, kalkulací, objednávky, zajištění výroby, až po naskladnění, umístění na eshop či prodejnu a marketing.

 

Co od tebe očekáváme:

Potřebné tě naučíme, od toho přeci stáž je. Ale pokud budeš mít základy práce s kancelářskými programy, grafickým editorem, znát sociální sítě či online marketing, o to více budeme moci rozvíjet tvé další dovednosti. Určitě je potřebný obecný přehled o sportovním prostředí a žádná práce se neobejde bez zodpovědnosti, svědomitosti a pečlivosti. Proaktivní přístup, komunikativnost a dobrá nálada jsou pak základem každé úspěšné stáže.

 

Co vám nabízíme:

Zajímavou práci v prostředí, které žije sportem. Spoustu nových zkušeností a dovedností. A možnost, že se staneš členem našeho kolektivu nejen jako stážista.

 

Odměna:

Každá dobře odvedená práce si zaslouží odměnu. Výše bude záležet na tvých časových možnostech a schopnostech.

 

Nástup:
Ozvi se nám a domluvíme se dle tvých možností a našich kapacit stážového programu.

 

V případě, že vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis či odkaz na LinkedIn účet a případné další odkazy k vašim zkušenostem a referencím na e-mail: casta@footballmania.cz, a to nejpozději do konce roku 2019. Do předmětu uveďte název pozice: Stažista.

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

jobs

podobné články

Nabídka práce: 2Score hledá posilu na pozici Graphic Designer

Nabídka práce: Asistent/ka obchodu ve společnosti STES a.s.

Hledáme stážistu, kterého baví esport

Nabídka práce v 2Score: Digital performance manager


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.