Otevřít menu Zavřít menu

Twitch exkluzivním live streamingovým partnerem basketbalového týmu USA

Basketbalová událost roku se blíží a mezitím, co se tým největšího favorita skládal pro nadcházející světový šampionát v Číně jen horko těžko, basketbalové asociaci USA se podařil jiný husarský kousek, když podepsala smlouvu se společností Twitch. Ta se tak stává exkluzivní platformou live-streamů mužské i ženské americké basketbalové reprezentace.

Živé vysílání bude k dispozici na odkazu twitch.tv/nba, kompletní obsah ke zhlédnutí pak bude fanouškům k dispozici jen krátce po skončení zápasu. Twitch nabídne kompletní zápasovou přípravu mužského týmu před nadcházejícím mistrovstvím světa.

První oficiální stream proběhl 9. srpna, o týden později pak následoval přenos z utkání se Španělskem a do startu turnaje budete moci na Twichi zhédnout ještě dva souboje USA a Austrálií (22. a 24. srpna) a generálku proti Kanadě (26. srpna).

Kromě streamů ze samotných zápasů nabídne Twitch také streamy z tréninkových kempů a mj. i Nike Hoop Sumit 2020. Turnaj ve kterém mladí talentovaní hráči ze zámoří čelí výběru nejlepších amerických juniorů.  Jedná se tak o další rozšíření působnosti této platformy, poté co je již od roku 2017 hostitelem celé škály obsahu NBA a v loňském roce zároveň získala vysílací práva na NBA 2K League – oficiální esport soutěž NBA.

 

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

basketbalTwitchUSA

podobné články

Zápas hvězd NBA jako neodolatelné lákadlo pro diváky i sponzory


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.