Otevřít menu Zavřít menu

Zaujmout během pěti minut. Přichází Give me 5!

Biz

Ve čtvrtek 27. září se v Praze uskuteční premiérové networkingové setkání Give me 5 Sports, jehož pořadatelem je agentura Event Architects, kterou vede Zdeněk Rak, bývalý ředitel celosvětové letecké série Red Bull Air Race.

„Po návratu do Čech jsem přemýšlel, jakým způsobem bych mohl pomoci k tomu, aby pořadatelé sportovních akcí a čeští talentovaní sportovci měli dostatek financí pro svou činnost. Výsledkem je platforma Give me 5, která má za cíl propojovat zajímavé sportovní akce, týmy a jednotlivé sportovce se sponzory,“ představil novinku Zdeněk Rak.

Na prvním setkání pod hlavičkou Give me 5 Sports bude prezentováno deset různých sportovních akcí a aktivit. Jak už vyplývá z názvu akce, každý z projektů bude mít pět minut na to, aby zaujal publikum. Své projekty zástupcům významných českých a nadnárodních společností představí například Pavel Turek z Red Bull Air Race, squashista Jan Koukal nebo krasobruslař Tomáš Verner. Výběr prezentovaných sportovních akcí probíhal s cílem, aby si navzájem napřímo nekonkurovaly a měly jiné cílové skupiny.

„Smyslem Give me 5 je propojovat zajímavé sportovní akce se sponzory. A pomoci tak obecně českému sportu, aby do něj proudily nové prostředky. A v neposlední řadě by tato akce měla být možností pro to, aby vznikla třeba i do budoucnosti zajímavá partnerství mezi oběma stranami,“ říká Tomáš Křivda, jeden z členů přípravného týmu.

Kompletní přehled prezentací a další informace o Give me 5 najdete tady.

SHARE
SHARE

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

Give me 5KoukalTurekVerner

SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.