Otevřít menu Zavřít menu

6 důvodů, proč přijít na SportBiz LIVE

SportBiz LIVE je projekt, který chce přivést na jedno místo lidi, co chtějí sdílet své zkušenosti ze sportovního marketingu a managementu.

Tady je šest důvodů, proč se stojí za to co nejdříve přihlásit:

Zajímaví hosté. Na každém setkání se objeví 3 až 4 hosté, kteří mají zajímavé zkušenosti z profesionálního i amatérského sportu.

Jasné téma. Každé setkání bude mít jedno konkrétní téma. Výběr hostů to bude respektovat.

Neformální atmosféra. Obleky a kravaty jsou striktně zakázány a naše módní policie bude v tomto nekompromisní. Nejsme právníci, ani auditoři.

Prostor pro dotazy. Polovina celého setkání je vyhrazena pro diskuzi s pozvanými hosty, stejně jako sesbírané dotazy prostřednictvím Twitteru. Zeptejte se lidí, co již řešili to samé, co teď možná řešíte vy.

Omezená kapacita. Protože se do sálu vejde jen cca 50 osob, chceme, aby skutečně přišli především ti, které to zajímá. Proto bude vstup zpoplatněn symbolickým vstupným.

Hořká tečka nakonec. Po skončení diskuzní části akce se mohou zájemci připojit k rezervovanému stolu v hospodě U Pinkasů, která je hned za rohem.

Co?

Prezentace a diskuze nad otázkou „Dá se v Česku dělat sportovní marketing? A jak?“.

Kdy?

31. ledna 2013 v 18h

Další termíny do kalendáře jsou 28.2.2012 a 28.3.2012.

Kde?

V budově Era Svět na Jungmannově náměstí 767 na Praze 1. Budova se nachází u výstupu z metra  ve stanici Můstek (výstup Jungmannovo náměstí).

Jak se zaregistrovat?

Od pondělí 14. ledna 2013 na adrese www.sportbiz.cz/LIVE. Otevření registrace bude oznámeno na facebookové stránce SportBizu.

V případě otázek piště na emailovou adresu tomas.janca@sportbiz.cz.

 

Budeme se těšit!

 

A ještě pozor:

Na každé setkání bude separátní registrace, ale zvažujeme nějaké přednostní odbavení pro ty, co budou chodit pravidelně.

Stejně tak zvažujeme žluté a červené karty pro ty, co se zaregistrují a bez omluvy nepřijdou.

 

 

SHARE
SHARE

Napsal
Tomáš Janča

Tomáš Janča se sice zajímá o sport i marketing, ale narozdíl od marketingu jej aktivní sport nikdy neživil. V agentuře 2Score měl na starosti strategické a kreativní vedení sportovně-marketingových projektů. Byl členem výkonného výboru České florbalové unie, kde byl zodpovědný za oblast marketingu. Nyní vede organizační výbor pro florbalové MS 2018 v Praze.


Nejčtenější

Tagy


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.