Otevřít menu Zavřít menu

zprávy

RESET

2Score hledá produkčního se zaměřením na video

Nezařazené

Chceš se podílet na komunikaci těch nejvýznamnějších českých sportovních subjektů v oblasti video produkce? Láká tě natáčení a spolupráce s hvězdami nejen české sportovní scény? Baví tě práce ve sportu?  Pak máme job přesně pro tebe. Sportovně-marketingová agentura 2Score hledá posilu do svého týmu na pozici Produkční se zaměřením na video.

2Score: Stáž v grafickém oddělení

Nezařazené

Sportovně-marketingová agentura 2Score vypisuje stážový program. Zajímáš se o sportovní marketing? Jsi samostatný, chceš rozvíjet své grafické schopnosti, učit se novým věcem a podílet se na výstupech nejsledovanějších soutěží a sportovních subjektů u nás? Pak hledáme právě tebe!

Baví mě ta rozmanitost, říká o své pozici mluvčí Brna Lísal

Fotbal | Interview | Nezařazené

Je fajn, když je váš koníček i vaší prací, říká o své pozici tiskového mluvčího Martin Lísal, oddaný příznivec brněnského Zbrojovky. Jak jeho činnost ovlivní pád do druhé ligy či jaký měl vtipný zážitek s neposednou kunou?

FK Dukla Praha hledá stážistu do PR oddělení

Nezařazené

Láká Tě práce v jednom z nejslavnějších českých fotbalových klubů? Chceš se dostat do fotbalového zákulisí a spolupracovat s prvoligovými hráči a trenéry? Jsi student v oboru médií a komunikace? Hledáš zajímavou a různorodou praxi v médiích a PR? Pak jsi pravděpodobně vhodný kandidát pro vstup do našeho kolektivu.

Social Media Specialist. Spravujte sportovní sociální sítě v...

Nezařazené

Chcete se podílet na komunikaci těch nejvýznamnějších českých sportovních subjektů na sociálních sítích? Sportovně-marketingová agentura 2Score hledá posilu do svého týmu na pozici Social Media Specialist.

Stáž v 2Score. Načerpejte nové zkušenosti

Nezařazené

Zajímáte se o sportovní marketing? Chcete se rozvíjet v oblasti sociálních sítí či produkci sportovních akcí? Sportovně-marketingová agentura 2Score vypisuje stážový program zejména pro studenty VŠ.


Nejčtenější

2Score: Hledáme projekťáka/produkčního do základní sestavy!

Nejdůležitější je pustit správnou pasáž dobré písničky,...

5 kroků pro úspěšný sportovní sponzoring

Tomáš Křivda: Podařilo se nám spoustu dříve nemyslitelných...


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.