Otevřít menu Zavřít menu

zprávy

RESET

Liverpool na asijské tour pomáhal a představil nové partnery

Biz | Fotbal

Třetím klubem z anglické Premier League, který letos v létě navštívil hlavní thajskou metropoli, byl FC Liverpool. Historicky patří Liverpool společně s Manchesterem United k nejoblíbenějším klubům v Thajsku, v posledních letech však jejich popularita trochu poklesla, což je dáno především nedostatkem větších úspěchů v posledních sezónách.

Visegrádská finanční liga

Analýzy | Fotbal

Historické spojení zemí tzv. Visegrádské čtyřky se už se ve světle fungování Evropské unie jeví jako archaické, avšak toto spojení tady bylo, je a bude. Česko, Slovensko, Polsko a Maďarsko vždy budou bývalé sovětské satelity. Spojení navíc existuje i dále směrem do historie, ať už se jedná o Rakousko-Uherskou monarchii, zemi Slezskou, knížecí Litevské, nebo Království České Karla IV.

Sympatické působení Chelsea během asijské tour

Analýzy | Fotbal

Zatímco Manchester United moc dobrý dojem během svého thajského turné nezanechal, Chelsea již během své návštěvy působila na partnery a fanoušky sympatickým dojmem. V pořadí druhý klub z anglické Premier league zavítal do Thajska rovněž na pozvání Singha Corpration a nyní se podívejme jak vypadal pobyt londýnského celku v Bangkoku.

Asijská Tour Manchesteru United? Fanoušci se hvězd nedočkali!

Biz | Fotbal

Manchester United byl prvním klubem, který letos v létě zamířil do thajského Bangkoku na pozvání svého partnera společnosti Singha  (jeden ze dvou nejvýznamnějších pivovarů v Thajsku). O důvodech, proč se evropské velkokluby vydávají v rámci své letní přípravy na asijský kontinent, jste si již mohli přečíst ve článku dříve. Nyní se podívejme na to, jak konkrétně Manchesters United ke svému pobytu v Thajsku přistoupil.

Adidas našel nového Nedvěda

Biz | Fotbal

Výrobci sportovního vybavení, především ti fotbaloví, využívají obvykle pro propagaci svých produktů nejlepší střelce nebo nejrychlejší hráče. Adidas se rozhodl jít jinou cestou a podporuje hlavně dříče typu Pavla Nedvěda. Českou hvězdu zapojil i do své aktivace kopaček Nitrocharge v ČR, v rámci které fotbalista vybral svého potenciálního nástupce.

Strategické pronikání Carlsbergu do anglického fotbalového...

Analýzy | Fotbal

Když Carlsberg podepsal v lednu tohoto roku tříletou smlouvu s Premier League, fanoušci se mohli již těšit na start nové sezóny 2013/14. Právě od jejího výkopu se stal Carlsberg oficiálním pivem jedné z nejkvalitnější a nejoblíbenější fotbalové ligy na světě.

3 ukázky aplikací ligových soutěží v chytrých telefonech či TV

Analýzy | Baseball | Fotbal

Rozšiřování komunikačních kanálů či jejich různorodé využití nezná hranic. Fanoušek sportovních lig, který je hladový po dostatku informací z jeho oblíbené soutěže si musí libovat. Světové, ale i české, ligové soutěže zaplavují jak chytré telefony, tak chytré televize.

Dobývání asijského kontinentu evropskými velkokluby

Analýzy | Fotbal

Evropské ligové i pohárové soutěže jsou již v plném proudu, avšak vraťme se na chvilku zpět do období letní přípravy. Relativně novým fenoménem posledních let jsou tzv. předsezónní turné, kdy stále větší množství evropských klubů vyráží na přátelská utkání do často velmi vzdálených destinací – severní Ameriky, jihovýchodní Asie, dokonce i vybraných zemí v Africe (zde je velmi aktivní například anglický Arsenal).

UniCredit přináší fanouškům fotbalový klenot

Biz | Fotbal

V Evropě není jiný sport, který by vyvolal mezi fanoušky větší zájem a tolik emocí jako fotbal. UniCredit Bank, která stráží bohatství lidí napříč celou Evropou, se jako sponzor Ligy mistrů snaží sdílet s fanoušky to nejcennější, co v klubovém fotbale existuje. Fotbalisté o jeho výhře sní a někteří fanoušci ho mají nyní na dosah ruky. Představme si trofej pro vítěze Ligy mistrů a její evropskou tour. 

Paris Saint Germain hlásí příchod nových partnerů

Biz | Fotbal

Francouzský fotbalový klub Paris Saint Germain není aktivní jen na trhu, co se přesunů hráčů týká. Úřadující mistr French League 1 championship ukazuje své kvality i co se digitálního marketingu a v poslední době i příchodu nových partnerů do klubu.

V hledišti: Historický stadion Herthě pomáhá i škodí

Analýzy | Fotbal

Teoreticky je Hertha Berlín nováček letošního ročníku nejvyšší německé fotbalové soutěže. Prakticky ho tak ostatní týmy úplně nevnímají. V myslích fanoušků tým z hlavního města do Bundesligy zkrátka tak nějak patří.

Usain Bolt vyučoval Sergia Agüera před manchesterským derby

Biz | Fotbal

Velké derby městských rivalů.  Jeden z aktuálně nejzajímavějších zápasů anglické Premier League. Zápas dvou týmů z Manchesteru, tedy City a United. Právě tohoto zápasu se rozhodla využít značka sportovního oblečení a vybavení, PUMA.

Jak Nike dohání šedesát let tradice Umbro u národního týmu...

Analýzy | Fotbal

Spojení, které trvalo od padesátých let je již nějaký ten měsíc minulosti. Nike, jež od roku 2008 vlastnilo fotbalovou značku Umbro, se rozhodlo soustředit na využití svých největších potencionálních příležitostí k růstu a firmy založené v Manchesteru v roce 1824 se zbavilo. Avšak ještě před dotažením prodeje si Nike přetáhlo dvě největší esa – Manchester City a anglickou fotbalovou reprezentaci. A právě u týmu Albionu se pomocí emotivní kampaně „England Matters“ snaží partnerství aktivovat.

V hledišti: Eden v hávu UEFA

Analýzy | Fotbal

Na jeden večer se Praha stala centrem evropského fotbalu. Významnější utkání se v české metropoli nikdy nehrálo a nejspíše ani hrát už nebude. Vedení UEFA se rozhodlo, že souboj vítěze Ligy mistrů a Evropské ligy, tzv. UEFA Supercup změní místo svého konání, a tak hvězdné týmy Bayernu Mnichov a londýnské Chelsea vyběhly na trávník v Edenu.

Když za vás o ceny střílí hráči Liverpoolu či stroj

Biz | Fotbal

Se zajímavými fotbalovými aktivacemi v poslední době přišla sázková kancelář Paddy Power a také společnost MasterCard. Obě aktivace měly jedno společné a to střelbu na branku o ceny. V prvním případě však ceny pro své fanoušky vystříleli hráči Liverpoolu a v druhém dokonce stroj.


Nejčtenější

Nejdůležitější je pustit správnou pasáž dobré písničky,...

5 kroků pro úspěšný sportovní sponzoring

Tomáš Křivda: Podařilo se nám spoustu dříve nemyslitelných...

Stáž v 2Score. Načerpejte nové zkušenosti


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.