Otevřít menu Zavřít menu

zprávy

RESET

MS v hokeji či finále Ligy mistrů, to jsou taháky měsíce května

Biz

Se začátkem měsíce je tu opět přehled nejvýznamnějších sportovních událostí. Na co se mohou fanoušci a příznivci různých odvětví těšit v měsíci květnu? To se dozvíte v následujícím článku.

Joel Seymour Hyde, další tvář PIAF 2016

Biz

Joel Seymour Hyde, Vice President Strategy pro region EMEI, to je další tvář bohatého programu PIAF 2016, kterou vám představíme prostřednictvím série článků na webu SportBiz.cz.

Na PIAF 2016 se představí také Phillip Fichtinger (Rapid Vídeň)

Biz

PIAF 2016 se uskuteční již 26. dubna amediální partner akce SportBiz pokračuje v postupném představování těch, jejichž prezentace budete moci v rámci akce shlédnout. Druhou osobností, kterou si v rámci série krátkých článků představíme, bude Project Manager Investor fotbalového klubu Rapid Vídeň, Phillip Fichtinger.

Na PIAF 2016 vystoupí Jeremy Edwards

Biz

PIAF 2016 se uskuteční za dva týdny a v následujících dnech vám mediální partner akce SportBiz přinese sérii článků, ve kterých postupně představí nejvýznamnější přednášející, kteří se na akci představí. Prvním z nich je Jeremy Edwards ze společnosti Activative,

Co nabídne duben na poli sportovních událostí?

Biz

Nový měsíc naplno propukl a opět přináší řádnou porci sportovních událostí. Na své si přijdou fanoušci dvou nejpopulárnějších kolektivních sportů v Česku, ale dočkají se i méně tradiční odvětví. Pojďme se podívat na přehled nejdůležitějších akcí, které byste neměli v dubnu minout.

Soutěž o dva volné vstupy na konferenci Sport 2016

Biz

V rámci mezinárodního festivalu marketingu a reklamy PIAF se 26. dubna v Praze uskuteční konference Sport 2016. Určena je marketingovým pracovníkům ze sportovních svazů, klubů a sportovišť, stejně jako sponzorům a specializovaným agenturám.

Biatlon zažívá vrchol, březen ale potěší i fanoušky motorismu

Biz

Březen je prvním jarním měsícem, ve světě sportu to však tak vypadá pouze v kalendáři. Naopak, některé zimní sporty zažívají právě v třetím měsíci roku svůj vrchol. Platí to hlavně o biatlonu, avšak nejen jím je březen živ. Podívejte se na přehled nejvýraznějších událostí měsíce.

Sport 2016: největší konference ve sportovním marketingu v Česku

Biz

V rámci mezinárodního festivalu marketingu a reklamy PIAF se 26. dubna v Praze uskuteční konference Sport 2016. Určena je marketingovým expertům sportovních svazů, klubů a sportovišť, stejně jako sponzorům a specializovaným agenturám.

Zima určuje směr, v lednu dojde ale i na vodní sport

Biz

Nový rok po sportovní stránce odstartoval ve vysokém tempu. Hned v prvním dni s označením 2016 měli hokejoví fanoušci v americkém Bostonu možnost zažít tradiční zápas Winter Classic pod otevřeým nebem, ve kterém však Bruins nestačili na odvěkého rivala z Montrealu. V nejbližších dnech finišuje také hokejové MS juniorů ve Finsku a skokanské Turné čtyř můstků. Leden, to však zdaleka nejsou jen zimní sporty.

Seznamte se se sportem: Volejbal

Biz | Volejbal

Volejbal patří mezi tradiční české sporty a má bohatou historii. Jaká je jeho přítomnost? Co činí tento sport jedinečným? Zeptali jsme se Roberta Urbánka, místopředsedy Českého volejbalového svazu, který rovněž vystoupí se svou prezentací na nejbližším SportBiz LIVE.

Závěr roku přinese fotbalová vyvrcholení i start sezony zimních...

Biz

Konec roku 2015 na poli sportu nabídne vyvrcholení soubojů hned v několika odvětvích, zatímco jiná teprve svoji sezonu odstartují. Na co všechno se můžete v posledních týdnech kalendářního roku 2015 těšit? Čtěte náš přehled sportovních událostí…

NHL, Velká pardubická či tenis. Takový je říjen ve světě...

Biz

Nejslavnější domácí dostih Velká pardubická, Tenisový turnaj mistryň, či hokejová NHL, to jsou asi největší sportovní taháky  měsíce října. A která další lákadla může desátý měsíc roku 2015 nabídnout? Podívejte se na náš tradiční přehled.

Měsíc září ovládne drsné zápolení se šišatým míčem

Biz

Září definitivně ohlašuje konec léta a školákům začátek povinností, pro sportovního fanouška však znamená především žně. Těšit se můžeme například na start evropských fotbalových pohárů či domácí hokejové Tipsport extraligy. Jednoznačným tahákem měsíce září a zároveň sportovní událostí je však MS v Ragby, které se po osmi letech vrací do Evropy.

Sportovní vrchol měsíce srpna obstará atletika

Biz

V srpnu zbystří fotbaloví fanoušci, právě tento měsíc je totiž ve znamení startu všech nejprestižnějších evropských fotbalových lig. Ke slovu se však dostanou také motorky a především královna sportu – atletika. Pojďme se podívat, jaké sportovní události nás v osmém měsíci roku 2015 čekají.

Cyklistika, fotbal a báječní muži na létajících strojích....

Biz

O létě se z hlediska sportovních událostí často hovoří jako o okurkové sezoně. Opak je však pravdou. Letní měsíce naopak často dávají připomenout sportovním odvětvím, která jsou v dalším průběhu roku tak trochu odstrčená. Nejen jim, ale i tradičnějším disciplínám se budeme věnovat v pravidelném měsíčním přehledu.


Nejčtenější

Nejdůležitější je pustit správnou pasáž dobré písničky,...

5 kroků pro úspěšný sportovní sponzoring

2Score: Hledáme projekťáka/produkčního do základní sestavy!

2Score hledá posilu na pozici Social media specialist


SportBiz newsletter

Odebírejte novinky plné sportovního marketingu
Děkujeme za Váš email.