Otevřít menu Zavřít menu

Nabídka práce: Sportbiz.cz rozšiřuje redakci

Biz

Zajímá Tě svět sportu a sportovního marketingu? Tvůrčí psaní a cizí jazyky Ti nedělají žádný problém? Chceš se podílet na tvorbě obsahu jedné z nejznámějších sportovně-marketingových značek u nás? Tak zbystři! Sportbiz.cz rozšiřuje redakci a hledá právě Tebe!

Místo výkonu práce: možnost trvalé práce z domova
Rozsah spolupráce: brigáda formou dlouhodobé spolupráce
Požadované vzdělání: minimálně SŠ s maturitou
Náplň práce:

  • Redakční a překladatelská činnost
  • Tvorba článků

Co od Tebe očekáváme:

  • Znalost anglického jazyka, další jazyky výhodou
  • Spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost, svědomitost
  • Orientace ve sportovním dění na domácí i zahraniční scéně
  • Komunikační schopnosti
  • Pozitivní a aktivní přístup k práci
  • Čistý trestní rejstřík a bezúhonnost
  • Vše ostatní Tě rádi naučíme

Co Ti nabízíme:

  • Zajímavou práci ve sportovním prostředí
  • Možnost pracovat z domova
  • Odpovídající platové ohodnocení

Nástup:

  • Ihned (případně dohodou)

Pokud tě nabídka zaujala, neváhej a zašli nám svůj strukturovaný životopis, či odkaz na LinkedIn na email: robin.mana@2score.cz. Do předmětu uveď název pozice: Redaktor Sportbiz. Nezapomeň přiložit také několik ukázek svých předchozích prácí.

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy