Otevřít menu Zavřít menu

PRÁCE VE SPORTU: 2SCORE HLEDÁ POSILU NA POZICI KAMERAMAN/STŘIHAČ

Biz

Chceš se podílet na produkci video obsahu pro nejvýznamnější české sportovní subjekty? Sportovně-marketingová agentura 2Score hledá posilu do svého týmu kameramanů a střihačů.

Místo výkonu práce: Praha

Rozsah spolupráce: plný úvazek

Požadované vzdělání: minimálně SŠ s maturitou, VŠ vzdělání výhodou (Ideální pro studenty VŠ)

Náplň práce:

  • Natáčení
  • Střih
  • Zvuková postprodukce

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenosti s natáčením a střihem videa
  • Odpovídající znalost programů (Adobe Premiere Pro, Adobe After Effects, Adobe Photoshop, MS Office)
  • Cit pro kompozici, obraz a práci s kamerou
  • Znalost snímací techniky a všeobecný technický přehled
  • Orientace v základech střihové skladby a znalost střihu
  • Zodpovědnost, samostatnost, svědomitost, pečlivost
  • Orientace ve sportu
  • Tvůrčí myšlení a nápaditost
  • Komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Značná časová flexibilita (práce i o víkendech), vysoké pracovní nasazení, pozitivní přístup
  • Dlouhodobou spolupráci
  • Pracovní nasazení a příjemné vystupování
  • Schopnost pracovat pod tlakem
  • Čistý trestní rejstřík a bezúhonnost
  • Chuť učit se nové věci
  • Dobrou náladu

Vše ostatní vás naučíme.

Co vám nabízíme

  • zajímavou práci ve sportovním prostředí
  • kariérní růst
  • příjemné pracovní prostředí
  • odpovídající platové ohodnocení
  • možnost práce z domova

Nástup:

  • ihned (případně dohodou)

V případě, že vás tato pozice zaujala, zašlete prosím svůj strukturovaný životopis zejména s akcentem na zkušenosti s natáčením a střihem, včetně ukázek z vašeho portfolia na e-mail: roman.cermak@2score.cz.  Do předmětu uveďte název pozice: Kameraman/střihač.

Napsal
Redakce

Nejčtenější

Tagy

KameramanNabídka práceStřihač